Ing. Jiří Benda

konzultant Broker Consulting, a.s.
Poradenství zdarma

Prověřit v registru
České národní banky!
„Slušnost a profesionalita pro maximální spokojenost klienta“

Moje adresa:
Křesín 130, 410 02 Lovosice 2

Moje specializace:
Finanční plánování, Investice, Pojištění, Hypotéky, Stavební spoření, Penzijní připojištění, Úvěry

Můj vzkaz:
Jsem zkušený konzultant a manažer skupiny na Litoměřicku. Jsem spíše analytik a tomu odpovídá i moje preference klientů. Rád se věnuji náročným vzdělaným klientům, kteří vyžadují přesné a spolehlivé informace a analýzy, ale nemají díky svému pracovnímu zaneprázdnění čas si je vyhledávat. Svou práci stavím na pečlivě zpracovaných finančních plánech a analýzách potřeb svých klientů. Rozhodnutí je na klientovi, kterého zásadně do ničeho netlačím. Moje původní povolání je projektant a následně dlouholetý manažer v průmyslu a finančním sektoru. Rozumím velmi dobře potřebám podnikatelů, techniků a manažerů a také s nimi umím komunikovat. Vedle Ústeckého kraje mám klienty též v Praze a Středočeském kraji.


Hledáte poradce?

Pomůžeme Vám najít toho pravého! Vyberte si kraj, obor a typ poradenství, který se Vám hodí a my Vám pomůžeme zvolit si toho, který nejlépe bude vyhovovat vašim požadavkům!


Mapa Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ poradenství
Název společnosti
Specializace

Zrušit výběr